Series
Ratings
10
The ProducersRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 2.5