Titles you rated
Still ShiningRated ★ 2.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0