Titles you rated
SignRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0
Miss KoreaRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 2.5
PinocchioRated ★ 3.0
Blade ManRated ★ 0.5
Good DoctorRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 1.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
The ProducersRated ★ 3.0