Titles you rated
City HunterRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 1.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 5.0