Series
Ratings
96
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
HouseRated ★ 5.0
HouseRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 2.5
Que Sera, SeraRated ★ 2.0
HouseRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
The MentalistRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
GleeRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0