Series
Ratings
59
School BabysittersRated ★ 4.0
Restaurant to Another WorldRated ★ 3.5
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 4.0
Run with the WindRated ★ 4.5
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 3.5
Natsume Yujin-choRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5- Pokémon X and YRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
Log Horizon Season 2Rated ★ 4.0
Testimony of NRated ★ 3.5- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- Yona of the DawnRated ★ 2.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0