Movies
Ratings
126
House of HummingbirdRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
UsRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
The NegotiationRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 4.5