Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 2.0
The MissingRated ★ 2.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
The Great DoctorRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.0
My Fair LadyRated ★ 5.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5