Series
Ratings
31
Partners for JusticeRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
RememberRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Voice season1Rated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0