Titles you rated
The BlacklistRated ★ 3.5
How to Get Away with MurderRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5
FargoRated ★ 4.5- FargoRated ★ 4.5
FargoRated ★ 5.0- 神雕侠侣Rated ★ 4.0
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 5.0- 倚天屠龙记Rated ★ 5.0
Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.5
The Heaven Sword and Dragon SaberRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 1.0
CSI: NYRated ★ 1.0