Movies
Ratings
31
Battle: Los AngelesRated ★ 5.0
Repo MenRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
HitmanRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Judge DreddRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0