Movies
Ratings
524
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Over the HedgeRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
My Love, My BrideRated ★ 5.0
We Are BrothersRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 5.0
Hear MeRated ★ 5.0
Sea FogRated ★ 3.5