Titles you rated
- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 4.0
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 2Rated ★ 3.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
Anna Director's CutRated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5