Series
Ratings
100
Miss KoreaRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
Big ManRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Spring DayRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5