Movies
Ratings
866
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 4.5
Weird: The Al Yankovic StoryRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
The Boat That RockedRated ★ 5.0
Look BackRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Six-String SamuraiRated ★ 3.5- FrankenweenieRated ★ 3.5
- Samurai ChamplooRated ★ 2.5
Evil Dead IIRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
South Park: Post COVIDRated ★ 4.0
Trailer Park Boys Live at the North PoleRated ★ 3.5