Series
Ratings
20
Master's SunRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 3.0
Hi! School - Love OnRated ★ 3.0
MonstarRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
HealerRated ★ 3.5