Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0- Ali Wong: Single LadyRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Nothing SeriousRated ★ 1.0
DuneRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
BurningRated ★ 1.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Am I Ok?Rated ★ 5.0