Movies
Ratings
1162
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
The BodyRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
RunRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.0
The New MutantsRated ★ 1.5
The Old GuardRated ★ 3.5
The SleepoverRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
War DogsRated ★ 4.0
Project PowerRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Central IntelligenceRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 2.0
OnwardRated ★ 3.0
The Cloverfield ParadoxRated ★ 2.5