Series
Ratings
16
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
DraculaRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5- M&MRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0