Series
Ratings
293
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- Single's Inferno ReunionRated ★ 2.5
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.0- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 1.5
KaosRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 1.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Black DovesRated ★ 3.5