Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Made In Korea Season 1Rated ★ 2.5
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
ArgonRated ★ 4.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Dr. RintarōRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Innocent DefendantRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5