Movies
Ratings
353
WonderRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.0
The PianistRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
TenetRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.0
DefaultRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
RampantRated ★ 3.0
MetamorphosisRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Before MidnightRated ★ 3.0