Series
Ratings
37
First LoveRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
RememberRated ★ 2.0
Yong PalRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0