Movies
Ratings
792
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 5.0
BurntRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
SingRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
The Fate of the FuriousRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
LoganRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 4.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.0
SearchingRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Non-StopRated ★ 4.0