Movies
Ratings
621- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
ExitRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The KillersRated ★ 3.5
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
HavocRated ★ 2.0
MantisRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
MasterRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
The FortressRated ★ 3.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5