Movies
Ratings
40
TitanicRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
August RushRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0
HancockRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0