Movies
Ratings
772
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
MenRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Civil WarRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5