Series
Ratings
323
Sporty SistersRated ★ 5.0
Mrs. AmericaRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0- Legend of Mi YueRated ★ 3.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
원피스 1기Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 2.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.5
DexterRated ★ 2.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 2.5
Friends Season 7Rated ★ 4.0