Titles you rated
- Burn! Top StrikerRated ★ 3.0
- 14years old, YeongsimRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
Legend of AmbitionRated ★ 3.5
The Great SeerRated ★ 2.5
Friend, Our LegendRated ★ 2.0- Dragon LeagueRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 3.5- The Brave Fighter of Sun FighbirdRated ★ 3.0
Time Travel TondekemanRated ★ 3.0
Age of WarriorsRated ★ 3.0- King and QueenRated ★ 3.0
- PubertyRated ★ 3.0
- Duchiwa PpukkuRated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 2.5
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.5
Seoul 1945Rated ★ 2.5- GokusenRated ★ 3.5
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0- PerceptionRated ★ 1.5