Series
Ratings
353
깡촌캉스Rated ★ 4.0- 풍향고Rated ★ 4.0
- 풍향고Rated ★ 4.0
Wonder ManRated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
My YouthRated ★ 3.0
NEW OLD BOYRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
TempestRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0