Titles you rated
- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
- EXchange Season 4Rated ★ 1.5
- 저스트 메이크업Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5