Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Let's EatRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 5.0
StyleRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Twenty AgainRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0