Series
Ratings
29
Game of ThronesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
Bring It On, GhostRated ★ 3.0