Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Ne Zha 2Rated ★ 4.5
HeatRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
Nobody 2Rated ★ 0.5
The RevenantRated ★ 3.0
MaterialistsRated ★ 0.5
I'm Your ManRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 1.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 3.5
A Real PainRated ★ 4.0
The CellRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.0
NutcrackersRated ★ 5.0