Titles you rated
Golden TimeRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 0.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Heart to HeartRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0