Movies
Ratings
30
Sing StreetRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
ChefRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0