Titles you rated
You're My PetRated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.5
Queen of the RingRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
The Vampire DiariesRated ★ 4.5
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5