Movies
Ratings
20
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 2.5
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 2.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0- The Forbidden Legend: Sex & ChopsticksRated ★ 2.0
August RushRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0