Movies
Ratings
20
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0