Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Mona Lisa and the Blood MoonRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5