Series
Ratings
79- DoubtRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
The MandalorianRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0
Secret InvasionRated ★ 3.0
Moon KnightRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 4.5