Series
Ratings
52
Secret GardenRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
DexterRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0