Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
The UnforgivenRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5