Series
Ratings
14
Made In Korea Season 1Rated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Something in the RainRated ★ 5.0