Series
Ratings
27- Unknown SeoulRated ★ 5.0
- Sing Again Season 4Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 2.0
Hacks Season 2Rated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Hacks Season 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.0- My Little MonsterRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 0.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0