Series
Ratings
15
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The RebelRated ★ 3.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5- A Certain Scientific Railgun T OVA OVA OVARated ★ 3.5
- 世にも奇妙な物語Rated ★ 5.0
Sword Art OnlineRated ★ 1.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0- Saikano: The Another Love SongRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0