Series
Ratings
17- Gate on the Horizon ~Goth~Rated ★ 2.0
Boys with SecretsRated ★ 2.0
Therapy GameRated ★ 2.0
Dr.ChocolateRated ★ 3.0
My Special OneRated ★ 3.0
Radiation House Season 2Rated ★ 3.5
Radiation HouseRated ★ 3.5
PICU: Pediatric Intensive Care UnitRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0- Kururi: Dare ga Watashi to Koi wo Shita?Rated ★ 4.5
Kimi to Yukite Saku: Shinsengumi SeishunrokuRated ★ 5.0
A Man Who Defies the World of BL Season 2Rated ★ 3.5
A Man Who Defies the World of BLRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0
Nice Flight!Rated ★ 4.0
Patient Chart PrayerRated ★ 4.5
Oh! My Boss! Koi wa Bessatsu deRated ★ 4.0