Titles you rated
- Where Would You Like to Go?Rated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0- Red NailsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
FinleyRated ★ 3.5- Whispering WaterRated ★ 3.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
Our CaveRated ★ 2.5- ID_Younggil's MumRated ★ 4.0
- Summer EchoesRated ★ 3.0
- Route 7Rated ★ 4.0
- I'm Sori, I'm SorryRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
Pompo: The CinéphileRated ★ 4.5- World PremiereRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 4.0- The Consolation of the WindRated ★ 3.0
Chang GyeongRated ★ 3.0