Series
Ratings
203
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 4.0
Akame ga Kill!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Attack on Titan OADRated ★ 4.5
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 4.0
Invincible Season 2Rated ★ 3.5
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5