Series
Ratings
262
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The PaperRated ★ 3.5
Planet Earth IIIRated ★ 4.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 4.0
BeckhamRated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
HouseRated ★ 3.0
Dexter: New BloodRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 3.5